معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی طی پیامی سالگرد شهادت سردار بزرگ اسلام حاج قاسم سلیمانی را تبریک و تسلیت گفت.

پنج شنبه ٩ دی ١٤٠٠ ساعت ٠:٠ ق.ظ   ( بازدید : 15 نفر )


 

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی طی پیامی سالگرد  شهادت سردار بزرگ اسلام حاج قاسم سلیمانی را تبریک و تسلیت گفت.

متن پیام دکتر افشین دلشاد بدین شرح است.

بسم الله الرحمن الرحیم

انا لله و انا الیه راجعون
باب شهادت تنها لایق مردانی است که زندگی دنیا را صرف خدمت خالصانه به خالق و مخلوق نمودند.

سردار بزرگ، شهید سپهبد پاسدار حاج قاسم سلیمانی به آرزوی دیرینه‌اش که شهادت فی سبیل الله بود رسید و  پس از سالها تلاش و مجاهدت در راه آرمان های مقدس جمهوری اسلامی در اعلی علیین،  مصداق آیه شریفه ولا تحسبن الذین قتلوا فی سبیل الله امواتا بل احیاء عند ربهم یرزقون قرار گرفت.

شجاعت و رشادت این مجاهد بزرگ اسلام برگ زرینی از تاریخ پر عظمت این مرز و بوم است که همواره این مردمان بر آن مباهات خواهند نمود.

 شهادت  سرباز پر افتخار و شجاع اسلام و میهن را به محضر همه آنانی که دل در گروه اسلام ناب محمدی دارند و از اسلام داعشی رویگردان هستند، مردم سرافراز ایران اسلامی و خانواده معزز ایشان تبریک و تسلیت عرض می نمایم و صبری جمیل برای بازماندگان و جایگاهی بس رفیع در پیشگاه الهی برای این شهید بزرگوار مسالت می نمایم .

شهادت چراغ راهی است که طریق اسلام ناب محمدی را پر فروغ تر می نماید و بی شک شهادت این سرباز برومند و رشید اسلام، عزم ملت ایران را در ظلم ستیزی استوارتر و جدی تر خواهد نمود


منبع : معاونت بهداشت دانشگاه چاپ مطلب ارسال خبر به دوستان

رتبه بندی شما به مطلب فوق:


دیدگاه‌ها 0 نظر

این مطلب فاقد نظر می باشد.

جستجو
بیماری ابولا چیست ؟ (۵۳۶۷ بازدید)

برای مشاهده اوقات شرعی کلیک نمایید ...